עיסוי שוודי זוגי

עיסוי חוויתי בעל השפעה מיטיבה מיידית.

עיסוי שוודי שילוב הנאה צרופה ותהליכי החלמה. הפחתת מתח שרירי ומגבלות תנועה מפעילות יומיומית וספורט, לעיסוי שוודי זוגי התקשרו – 052-8868993

עיסוי שוודי

חוויה של רוגע והחלמה בעיסוי שוודי

מטרת הטיפול בעיסוי שוודי היא התמודדות עם מצבי כאבי שרירים, ו/או מגבלות תנועה מקומיות הנגרמים מהצטברות מתח ועומס שרירי או כתוצאה מהפעלה לא מאוזנת של מערכת השרירים והשלד המתבטאים בכיווץ או מתיחת שרירים מקומית לצד מגבלות תנועה שלצידן כאב ואי נוחות.

עיסוי שוודי היא טכניקת עיסוי פופולרית, מוכרת ואהודה על מטופלים ומטפלים כאחת בחברה המערבית. ההשפעה המיידית המיטיבה של טכניקת עיסוי זאת, והחוויה הנעימה של המטופל מיצבו את העיסוי השוודי כאחת מטכניקות העיסוי המקובלות והנפוצות בתרבות המערבית.

תהליך עיסוי שוודי

בעיסוי שוודי מושם דגש מיוחד על איתור של מוקדי פגיעה בסיבי השרירי אשר גורם לכאב ומגבלות התנועה. כאשר שריר יחיד או מספר שרירים מאבדים את האלסטיות הטבעית שלהם.

כתוצאה מכיווץ ספסטי הגנתי, או כתוצאה מתהליכים מצטברים, אנו חווים מגבלות תנועה מלווה בכאב. לעיתים הכאב אשר נלווה לשרירים תפוסים אינו תלוי תנועה והוא נוכח גם ללא תנועה.

עיסוי שוודי שילוב הנאה צרופה ותהליכי החלמה. הפחתת מתח שרירי ומגבלות תנועה מפעילות יומיומית וספורט, לעיסוי שוודי זוגי התקשרו – 052-8868993

במהלך העיסוי השוודי אנו מאתרים את מוקדי הכיווץ ומגבלות התנועה ואט אט מצליחים לפרום ולשחרר את סיבי השרירים התפוסים.

בתהליך עדין ומעורר רוגע זה אנו מחזירים לשרירים את האלסטיות הטבעית שלהם המאפשרת לשוב ולחוות את טווחי התנועה לה הייתם רגילים ללא הכאב הנלווה.

לעיתים הכאב ואי הנוחות שלכם מתעוררת כתוצאה מכך שרק חלק של סיבי השרירים נשארים "תקועים", במצב של כיווץ, ו/או, שמוקדי הכיווץ ממוקמים ברקמות חיבור ורקמות רכות תת שריריות.

במצבים אלה אנו משתמשים באופן מקומי בעיסוי רקמות עמוק על מנת להגיע אל הרקמות הרכות העמוקות יותר ולאפשר את החזרת האלסטיות וטווח התנועה למקום הפגוע ולשחרר את הכאב הנלווה.

ראוי לציין כי פעמים רבות המתח השרירי, השרירים התפוסים, כיווצים ומתיחות היתר. וגם מגבלות התנועה המפרקיות, מתעוררים כתוצאה מעומס רגשי, ומתח נפשי הקשור בקצב החיים האינטנסיבי היומיומי שלנו.

מצבים אלה אינם בהכרח תוצאה של הפעלה שרירית ממוקדת. פעמים רבות מצבי כאב שרירי ומגבלות תנועה עשויים ללוות תהליכי התמודדות עם מצבי משבר רגשיים.

במקרים רבים אלמנטים טיפוליים של טכניקת עיסוי שוודי משולבים בעיסוי רפואי על מנת להתמודד עם מצבים אקוטיים מקומיים של כאב ומגבלות תנועה. העיסוי השוודי הוא שילוב הרמוני של תהליכי ריפוי והרגעות ותורם משמעותית לשיפור איכות החיים גם למי שאינו חווה מגבלות תנועה או כאב.

נשמח להגיע אליכם הביתה לעיסוי שוודי זוגי. מפגש עיסוי זוגי חוויתי בעל השפעה מיטיבה מיידית. שילוב הנאה צרופה ותהליכי החלמה. הפחתת מתח שרירי ומגבלות תנועה מפעילות יומיומית וספורט.

עיסוי זוגי בבית הלקוח לשבירת השגרה

עיסוי זוגי בבית הלקוח

עיסוי זוגי במרכז אצלכם בבית

עיסוי זוגי במרכז, ההזדמנות לצאת מהשגרה בלי לצאת מהבית.
אלדד ולינור, צמד מעסים בכירים בעלי ניסיון והכשרה במגוון טכניקות עיסוי וטיפול. מביאים עד אליכם את ההזדמנות לחוויה זוגית שוברת שגרה גם אם אתם חיים בגוש דן, מרכזה התוסס של ישראל.

עיסוי זוגי במרכז החיים לשבירת השגרה, הינו בעל השפעות מדהימות מידיות על בני הזוג אשר מקבלים את הטיפול. לכל אחד מבני הזוג מותאם תהליך טיפולי כמענה על מצבו הייחודי.
לצד זאת, לתהליך עיסוי זוגי הבית. השפעות מבורכות מרחיקות לכת גם זמן רב לאחר תום זמן העיסוי. השפעות על מרחב החיים היומיומי כולו.

אלדד ולינור מציעים לכם עיסוי זוגי במרכז עד בית הלקוח. בין אם אתם מעוניינים בעיסוי זוגי בתל אביב, עיסוי זוגי בשרון, עיסוי זוגי בנתניה או עיסוי זוגי בגוש דן ?
נשמח להביא את את ההזדמנות לשבירת השגרה הירגעות והחלמה עד אליכם.

אנו שמחים לעמוד לשירותכם ולהגיע אליכם עד הבית בכל ימות השבוע. עיסוי זוגי במרכז בבית שלכם, מתאים להתמודדות עם מצבים רפואיים אך גם כמענה לחיי שגרה עמוסי מתחים.

וכל זאת במרחב הנוח שלכם – בביתכם!

התקשרו אלינו לטלפון – 052-8868993 או 050-7901266. או השאירו הודעה בטופס צור קשר ואנו נחזור אליכם.

8:00-20:00
WhatsApp
אנחנו כאן עבורכם גם בווטסאפ!