עיסוי רפואי זוגי

גם לבני זוג פעילים ספורטיבית וגם לאלה שלא

סובלים מבעיות רפואיות, המובילות לסטרס ומתח רגשי?

עיסוי רפואי זוגי

תנו לנו לעצור את המרוץ היומיומי הפרוע שלכם, ולהזמין אתכם להתמסר לתהליך החלמה. מפגש מרפא, חוויתי ורב עוצמה של עיסוי זוגי אצלכם בבית.

עיסוי רפואי זוגי בבית שלכם הזדמנות גם להנות וגם להתמודד עם מצבים רפואיים כרוניים ו/או אקוטיים. אנו מציעים לכם מפגש עיסוי זוגי על ידי צמד מעסים בכירים אשר מביאים אל המפגש, ניסיון עשיר ומגוון בטכניקות טיפול ועיסוי רבות.

לבירורים, שאלות והתאמת עיסוי רפואי זוגי למצבכם התקשרו אלינו בטלפון – 052-8868993. נשמח לעמוד לשירותכם.

דוגמאות למצבים בהם מומלץ עיסוי רפואי זוגי

חשוב לנו להדגיש כי גם במקרים בהם רק אחד מבני הזוג זקוק לעיסוי רפואי. הפיכתו של המפגש למפגש עיסוי זוגי. מפגש בו שני בני הזוג מטופלים בו זמנית, מייצר תשתית החלמה חוויתית רבת עוצמה שהשפעתה ניכרת בתהליך ההחלמה האישי וגם בחיי היומיום המשותפים של בני הזוג.

המלצתנו – גם כאשר רק אחד מבני הזוג נזקק לעיסוי, נסו אותנו והזמינו עיסוי זוגי בבית הלקוח – תופתעו.

עיסוי רפואי זוגי לזוג ספורטאים

עיסוי רפואי זוגי לזוג פעיל ספורטיבית

עיסוי זוגי רפואי מתאים מאוד לבני זוג פעילים ספורטיבית. גם כאשר בני הזוג עוסקים באותו הספורט. למשל: חדר כושר, אירוביק, ריצה, רכיבה על אופניים, אומנות לחימה, טיפוס קירות או כל ספורט אחר.

כל אחד מבני הזוג בנוי אחרת וגופו מגיב אחרת, למאמץ שהוא משקיע באימונים שלו. גם אם שני בני הזוג עורכים את האימון ביחד.
מובן כי כאשר כל אחד מבני הזוג עוסק בתחום ספורטיבי או פעילות גופנית שונה. מצבו הגופני יהיה שונה. וכך גם התופעות הפיזיולוגיות המצטברות. המתחים בשרירים, ובגידים. בעיות בשלד ובמפרקים ועוד.
זאת מבלי לציין תופעות בריאותיות אחרות שיכולות גם הן להיות מעורבות ולהשפיע על מצבו של כל ספורטאי.
בעיסוי הרפואי הזוגי שאנו מציעים לכם. נוכל להתאים את התהליך הטיפולי בדיוק למצבו השונה של כל אחד מבני הזוג.
מובן כי כאשר רק אחד מבני הזוג עוסק בספורט. מקבל בן הזוג השני עיסוי רפואי להתמודדות עם הנושאים הבריאותיים שלו.

עיסוי זוגי לקרייריסטים

בני זוג קרייריסטיים שאינם פעילים ספורטיבית

סגנון החיים שלנו בישראל ידוע באינטנסיביות שלו. מרבית בעלי הקריירה משקיעים את מרבית תשומת הלב והמרץ לצורך פיתוח וביסוס עמדתם המקצועית. למעשה כבר בשלב מסלולי הלימודים וההכשרה נשאבים למרוץ אין סופי.
גם כאשר צעירים משנים פאזה והופכים לזוגות והורים סגנון החיים האינטנסיבי אינו נרגע ובמקרים רבים אף מתגבר ומונע מבני הזוג לטפל בעצמם.

תהליך זה ידוע כמעורר מגוון גדול של תופעות לוואי בריאותיות שחלקן אף מטופל תרופתית. אך חלק גדול מהן יכול להיות מטופל על ידי עיסוי רפואי.

עיסוי רפואי זוגי הינו בעל השפעה עצומה ומרחיקת לכת על תופעות רפואיות רבות. תהליך כזה יכול לעיתים לעשות את ההבדל בין יחידה משפחתית של קרייריסטים שמתפקדת בצורה מאוזנת. מצליחה להתמודד גם עם מצבים מאתגרים ובלתי צפויים. לבין יחידה זוגית אשר קורסת תחת המתחים והנטל היומיומי.

כפי שצויין גם אם רק אחד מבני הזוג סובל מבעיות רפואיות עיסוי רפואי זוגי יכול להיות המפתח להמשך התמודדות משותפת ומוצלחת.

עיסוי רפואי לזוגות

עיסוי רפואי זוגי כאשר רק אחד מבני הזוג סובל מבעייה רפואית.

כפי שציינו לתהליך העיסוי הזוגי המתבצע בו זמנית השפעה משמעותית ומרחיקת לכת לא רק על תהליך התמודדות עם בעיה רפואית כזאת או אחרת.
כאשר אחד מבני הזוג מקבל עיסוי רפואי, ובו בזמן לצידו, יקבל בן/בת זוגו עיסוי מותאם למצבו שלו (גם אם אינו מוגדר רפואי). הופך בן הזוג להיות חלק מתהליך ההתמודדות וההחלמה.
נדגיש כי ללא קשר לאופי הטיפול, טכניקת העיסוי והנושא בו נתמקד בטיפול של כל אחד מבני הזוג. עצם העבודה שהתהליך הוא משותף ובו זמנית מעצים את החוויה ומיצר תנאי החלמה מיטביים.

לבירורים, שאלות והתאמת עיסוי רפואי זוגי למצבכם התקשרו אלינו בטלפון – 052-8868993. נשמח לעמוד לשירותכם.

8:00-20:00
WhatsApp
אנחנו כאן עבורכם גם בווטסאפ!