עיסוי עד הבית בתל אביב

כן! גם אתם יכולים ליהנות ממפגש עיסוי זוגי בבית שלכם

מוזמנים לתהליך חוויתי זוגי של הירגעות והחלמה עם עיסוי עד הבית בתל אביב

עיסוי עד הבית בתל אביב

עיסוי עד הבית בתל אביב, על ידי צמד מעסים בכירים בעלי הכשרה וניסיון רב, מגוון טכניקות עיסוי וטיפול. זאת ההזדמנות להוסיף לחמימות הבית שלכם תהליך עיסוי מקצועי מהנה ומרפא בו זמנית.

עיסוי זוגי בבית הלקוח מאפשר גם לכם לשבור שגרה, להירגע, וליהנות מחוויה משותפת מפנקת ומעצימה מלווה בתהליך החלמה לצידה.

לבירור פרטים על עיסוי זוגי בבית בתל אביב, עיסוי לזוגות ויחידים התקשרו אלינו 052-8868993. נשמח להגיע גם אליכם.

עיסוי זוגי בתל אביב

כן! לפעמים צריך לעצור את תל אביב לרגע. בעיקר בשביל עיסוי זוגי.

עיסוי עד הבית בתל אביב

עיסוי זוגי בבית הלקוח הוא לעיתים הבחירה הטובה והמועדפת על מנת להטעין מצברים ולאפשר לכם להמשיך בחיי היומיום שלכם. גם כאשר לא קיים מצב רפואי אקוטי.

אנו מציעים ללקוחותינו עיסוי מקצועי אשר מותאם לכל אחד מבני הזוג לפי מצבו. אנו נשלב בעיסוי אלמנטים מטכניקות הטיפול והעיסוי הרבות המצויות בארגז הכלים הטיפולי שלנו.

גם אם אתם זקוקים לעיסוי רפואי, עיסוי ספורטאים, עיסוי לשחרור מתח שרירי כתוצאה מעבודה רצופה ליד מחשב, או מועקה שרירית ומתחים לא מוגדרים?
וגם אם אתם פשוט זקוקים לזמן איכות מפנק ומרגיע. מעדיפים ליהנות ממנו יחד מבלי לצאת מהבית. אנו ערוכים לתת מענה לכל מגוון האפשרויות על ידי עיסוי זוגי בבית הלקוח.

התקשרו אלינו בטלפון – 052-8868993 אתם תקדישו לנו את הזמן. אנו בתהליך זוגי משמעותי נעצור עבורכם את המולת החיים התל אביבית. ניצור חוויה זוגית שאת תוצאותיו תמשיכו להרגיש עוד זמן רב.

עיסוי בבית בתל אביב

במה אנו מטפלים בעיסוי עד הבית בתל אביב

חשוב להדגיש כי אנו ערוכים לתת מענה לכל המצבים שבהם לקוחותינו בוחרים בעיסוי זוגי בבית הלקוח. בין אם מדובר בהתמודדות עם מצבי פגיעות כרוניות מצטברות במערכת השרירים, הגידים והשלד. ובין אם מדובר בפגיעה כתוצאה מטראומה פתאומית חד פעמית.
אנו נשלב את טכניקות הטיפול המתאימות למצבים רפואיים ו/או למצבי מתח מצטברים ללא תופעות רפואיות נראות לעין.

עיסוי זוגי בבית לחובבי כושר וספורט

בשנים האחרונות העיסוק החובבני בספורט וכושר גופני תפס תאוצה. במקרים רבים אנו נקראים לבצע עיסוי ספורטאים לאחד או שני בני זוג אשר עוסקים בספורט חובבני באופן אינטנסיבי למדי.

כל ספורטאי חווה מדי פעם מגבלת תנועה או כאב שרירי, גידי או מפרקי. או כתוצאה מעומס יתר או חוסר תשומת לב לתהליכי המתיחות המקדימים והמסכמים של האימון, או כתוצאה משימוש לא נכון.

אין כמו עיסוי מקצועי לספורטאים כדי לסייע ולזרז תהליכי החלמה ושיבה לתפקוד תקין והכחדת גורמי כאב ואי נוחות.
כן. פעמים רבות רק אחד מבני הזוג הוא ספורטאי. עיסוי זוגי מאפשר לו לקבל עיסוי ספורטאים ובו בזמן יקבל בן הזוג השני עיסוי שוודי למשל. עיסוי שמטרתו הפגת מתח כללית, המרצת מחזור הדם לצד תחושת שלווה ורגיעה.

עיסוי רפואי זוגי

עיסוי רפואי זוגי בבית

במקרים רבים אחד מבני הזוג סובל מבעייה רפואית כרונית או אקוטית. העיסוי הרפואי הוא לעיתים כלי טיפולי, אמצעי נלווה שיכול לזרז תהליכי החלמה בצורה משמעותית.
חשוב להדגיש, כי גם כאן, אפשרי שרק אחד מבני הזוג סובל מתופעה רפואית, מצב תחלואה כרוני או כתוצאה משינוי חד פעמי. מצב רפואי אשר עיסוי רפואי הוא הטיפול המומלץ להתמודד אתו ככלי טיפולי ראשון או ככלי נלווה.
עיסוי עד הבית בתל אביב שאנו מציעים לכם הינו עיסוי זוגי מקצועי מאפשר התאמה מדויקת למצבו הייחודי של כל אחד מבני הזוג. כך שכאשר אחד מבני הזוג עולה על מסלול ההחלמה השני זוכה באותו זמן לטיפול במתחים והמצבים המיוחדים לו.

לבירור פרטים על עיסוי עד הבית בתל אביב, עיסוי לזוגות ויחידים התקשרו אלינו 052-8868993. נשמח להגיע גם אליכם.

8:00-20:00
WhatsApp
אנחנו כאן עבורכם גם בווטסאפ!