עיסוי רפואי

להחזיר ליומיום את האיזון והרוגע בעזרת העיסוי

מוזמנים לעלות על מסלול ההחלמה בעזרת עיסוי רפואי

עיסויי רפואי הינו תהליך טיפולי המשלב טכניקות טיפול מגוונות. זהו עיסוי אשר מטרתו היא להתמקד בפתולוגיות ספציפיות והטיפול מתרכז באותו אזור של פתולוגיות אורטופדיות, הקלה בתסמינים של מחלות פנימיות, לחץ דם, בלוטות לימפה ועוד. כל זאת לצד תחושת הרוגע והשלווה המלווים עיסוי רגיל. מסלול עיסוי רפואי, שמטרתו להניע ולעודד תהליך החלמה הדרגתי. התמודדות עם מכלול מצבים שמשבשים ואף מונעים מכם לעיתים, לחוות במלואם וליהנות מחיי היומיום שלכם.

עיסוי רפואי

אנו מאמינים שכל עיסוי, ללא קשר לטכניקה ספציפית, משפר באופן משמעותי את איכות החיים של המטופלים שלנו. העיסוי הרפואי שלנו מאפשר לנו להתמקד, להקדיש תשומת לב מיוחדת, לנסיבות הבריאותיות שהביאו אותכם לפנות אלינו. אנו משלבים את כל הכלים הטיפוליים שלנו על מנת לתת מענה מיוחד לכל מטופל, תוך התייחסות דינאמית, אל הסיבות והגורמים הגלויים והנסתרים שמפריעים את שגרת החיים שלו.

מצבים אופייניים בהם אנו ממליצים על עיסוי רפואי

העיסוי הרפואי שלנו יתרום וישפר את מצבו הכללי של כל מטופל אך ישנם מצבים בהם עיסוי רגיל, ככל שיהיה מפנק ומכיל לא יסייע בהתמודדות עם מצבי בריאות אקוטיים.
עיסוי רפואי מאפשר לנו לטפל במצבי חולי ותופעות שמקורן בהצטברות מתח וטראומות אשר גורמות לפגיעות בשרירים ובשלד. גם שיבושי תפקוד פיזיולוגיים ומצבי חוסר איזון וסימפטומים רבים נוספים פיזיים/רגשיים/נפשיים אשר מפריעים ופוגעים באיכות חיי היומיום מושפעים מהעיסוי באופן ישיר ועקיף.

זהו מכשיר טיפולי יעיל ורב עוצמה, להתמודדות והשגת איזון, הרגעה והחלמה גם של שיבושי תפקוד קיצוניים אשר במקרים רבים מנטרלים את המטופל מכל פעילות יומיומית, ואשר מצדיקים טיפול תרופתי.
העיסוי הרפואי אינו במקום טיפול תרופתי.

דוגמאות למצבים שהעיסוי הרפואי הוא הטיפול המומלץ:

  • מתח שרירי מצטבר מעורר כאב נקודתי (למשל: צוואר, כתפיים-שכמות, גב תחתון, גפיים, ועוד).
  • טראומה, פגיעה שרירית, גידית (למשל: כיווץ שריר, מתיחת שריר, מתיחת גיד, ועוד).
  • מגבלות תנועה מפרקיות (למשל: כתף קפואה, טווחי תנועה פגועים ועוד).
  • מתח רגשי/נפשי (למשל: תחושות תעוקה ועומס, מצטבר או כתוצאה מאירוע כלשהו ועוד).

עיסוי רפואי גם לאנשים בריאים

העיסוי הרפואי הוא אחד מכלי הטיפול המשמעותיים ביותר, בהם אנו משתמשים על מנת לסייע למטופלים שלנו להתמודד עם מצבים מורכבים של מגבלות תנועה, הפרעות תפקודיות ופתולוגיות מוטוריות לצד שיבושים במערכות פיזיולוגיות ועצביות. אשר על פי ניסיוננו מלוות בתופעות של מתח שרירי אבל לא רק.
זאת היא דרך טיפולית להתמודדות עם קצב החיים האינטנסיבי והעמוס, של החברה המודרנית בה אנו חיים. מרביתנו חיים בסביבה מוצפת ברעשי רקע אשר מונעת מאיתנו להתחבר לדרכי החלמה ואיזון טבעיות. טכנולוגית הטיפול שאנו משלבים בעיסוי הרפואי שלנו יאפשרו גם לכם ליהנות ולהחלים בו זמנית.

לפרטים נוספים על העיסויים שלנו וקביעת מועד לעיסוי הרפואי שלכם התקשרו אלינו בטלפונים:
אלדד אהרן 052-886-8993 ולינור תמיר 050-790-1266.

אנו מציעים לכם גם עיסוי רפואי זוגי

8:00-20:00
WhatsApp
אנחנו כאן עבורכם גם בווטסאפ!