עיסוי רקמות עמוק

התמודדות עם מצבים אקוטיים מצטברים, כרוניים ופגיעות פתאומיות

עיסוי רקמות עמוק מאפשר טיפול בכאבים ומגבלות שמקורם ברקמות פנימיות סיבי שריר רצועות וחיבורים לשלד.

לפרטים נוספים על עיסוי רקמות עמוק ועיסוי זוגי בבית הלקוח התקשרו אלינו בטלפון 052-8868993. נשמח לעמוד לשירותכם.

עיסוי רקמות עמוק

עיסוי רקמות עמוק תהליך החלמה

עיסוי רקמות עמוק הינה שיטת המהווה חלק בלתי נפרד מארגז הכלים של כל מעסה בכיר. יש הרואים בעיסוי זה כלי נלווה אשר מאפשר התמודדות ממוקדת באזורים פגועים במיוחד.

שיטת עיסוי זאת מתמקדת ביצירת תנאים להחלמה גם כאשר מיקום הפגיעה מאוד ברור אך הוא אינו ניתן לטיפול באמצעות עיסוי שוודי למשל. עיסוי אשר מתמקד בלישה, לחיצות קלות, טפיחות וננוע בצורה רכה ובעיקר מרגיע.
אנו משתמשים בעיסוי רקמות עמוק בשלבים שונים של עיסוי זוגי בבית הלקוח. כאשר בהתאם למצבו של כל אחד מבני הזוג ניתן להתמקד ולטפל בצורה יסודית יותר באזור ספציפי.

חשוב להדגיש כי שיטת עיסוי זאת היא חלק בלתי נפרד מעיסוי רפואי. טכניקת מגע זאת מאפשר כניסה לתהליך החלמה שלעיתים דורש יותר ממפגש עיסוי יחיד. בעיקר כאשר מדובר בפגיעות ברקמות החיבור הפנימיות עמוקות יותר.
אנו משלבים שיטת עיסוי זאת בעיסוי שוודי זוגי לדוגמא. ומתאימים את הטיפול לכל בן זוג אישית.

עיסוי רקמות עמוק

עיסוי רקמות עמוק במה זה מטפל ואיך זה מרגיש?

עיסוי רקמות עמוק היא אחת מטכניקות העיסוי הרפואי. ומכאן שהיא מיועד להתמודד עם מצבי פגיעה, פציעה ומגבלות מוטוריות תנועתיות שמקורן עמוק יותר.
סגנון החיים המודרני ההישגי שבו אנו שרויים. מוליך אותנו לעיתים לאחד משני הקצוות חוסר פעילות או עומס יתר של פעילות.
ספורטאי מקצועני או בעלי מקצוע העובדים עם גופם מצד אחד. ואל מולם לעיתים קרובות, במצב סטטי ללא תנועה משמעותית של עובדי מחשב, נהגים לטווחים ארוכים וכל מי עבודתו אינה דורשת הפעלה של כלל הגוף.
אלו וגם אלו יכולים לגרום לפגיעות מצטברות וכאבים כרוניים משמעותיים ביותר. לעיתים כאבים אלה עזים ומעוררים תחושות שיתוק אפילו. אך מקורן בפגיעות ברקמת החיבור הפנימית של סיבי שריר, הרצועות והגידים.

להלן רק מספר דוגמאות למצבים בהם ייעשה שימוש בעיסוי רקמות עמוק

עיסוי ספורטאים – מקצוענים וגם ספורטאים חובבים העוסקים בפעילות גופנית. טיפול בפגיעות מספורט יכלול כמעט תמיד אלמנטים של טכניקה זאת.
גם אם הספורטאי מגיע לטיפול כללי תמיד יהיה מוקד כלשהו של פגיעה מקומית או מגבלת תנועה שמקורה ברקמות העמוקות יותר. אנו פועלים בהתאם למצבו של הספורטאי.

אנשי משרד והייטק – אנו מכירים את המצבים בהם ישיבה ממושכת מול מחשב גורמת לפגיעה בזרימות האנרגטיות והתקשויות או התקווצויות של שרירי צוואר ועורף, שכמות ואפילו גב תחתון.
אצל העובדים במשרדים המצב דומה בעיקר כאשר במרבית היום מתבצעת פעילות מונוטונית ללא תנועה ממשית.

חשוב לציין כי כאשר המטופל פונה ומציין על קיומו של מוקד מעורר כאב. מרביתם של הטיפולים יכללו אלמנטים מעיסוי הרקמות העמוק.

Deep Tissue Massage

איך עובדת טכניקת הטיפול ברקמות העמוקות

טכניקה זאת מאפשרת למטפל לחדור דרך השכבות העליונות של העור, והשרירים, הגידים ולפעול, לעורר תהליכי החלמה גם ברצועות פנימיות בנקודות חיבור הצמודות לשלד.

לעיתים תנועות לישה והלחיצה עיסוי זה יכולות להיות דומות לעיסוי שוודי אולם בטכניקה זאת מתעכבים בנקודה ספציפית ומפעל לחץ רב יותר וממוקד באופן משמעותי.

התהליך מלווה בדרך כלל באיתור משותף, של סף הכאב שאתו יכול לשאת ולהתמודד המטופל. על מנת לאפשר לפעול בעומק מבלי לגרום לבל מיותר או להחמיר את הפגיעה.
ראוי לציין כי פעמים רבות אנשים מבקשים לחיצה חזקה עמוקה וסף הכאב שלהם מאוד גבוה. מצב זה יכול לגרום להחמרה של הפגיעה.
אנו מנסים לפעול מתוך מודעות מלאה לסף הכאב כך שכאשר משתמשים בטכניקה היא אולי קצת פחות נוחה ומפנקת אך לא אמורה לעורר סבל למטופל.

בעיסוי רקמות עמוק אנו מעוררים תהליכי שחרור שרירים, פתיחת קשרים של סיבי שריר עמוקים על ידי זירוז של פינוי הרעלים והניקוי גם באזורים עמוקים מתחת או מאחורי שכבות השריר העליונות.

נדגיש כי כאשר אנו משתמשים בעיסוי רקמות עמוק במהלך הטיפול או באופן נפרד במרבית המקרים מדובר בטיפול במצב כרוני שדורש לעיתים יותר מפגישה טיפולית יחידה.

עיסוי עמוק בגב

מה אנחנו ממליצים?

אנו ממליצים על עיסוי זוגי בבית הלקוח אשר מהווה חוויה נעימה ומרגיעה ובמידת הצורך אנו משלבים בטיפול התייחסות גם אל הרקמות העמוקות.
כחלק מתהליך עיסוי זוגי, כל אחד מאיתנו מאבחן לעומק את מצבו של אחד מבני הזוג לגבי המשך טיפול על פי החלטתו של המטופל.

נזכיר – עיסוי רקמות עמוק היא טכניקת עיסוי אשר מאפשרת לנו להגיע ולטפל גם ברקמות החיבור הפנימיות של מערכת השרירים, רצועות, גידים והשלד. מיועדת למצבי מגבלה וכאב כרוני מצטבר או אקוטי פתאומי. תהליך מיקוד, טיפול והעמקה, באזור ספציפי, לפי מצב המטופל.


לפרטים נוספים והזמנת עיסוי התקשרו אלינו לטלפון: 052-8868993. נשמח לעמוד לשירותכם.

8:00-20:00
WhatsApp
אנחנו כאן עבורכם גם בווטסאפ!