עיסוי זוגי בבית בשבת

הזדמנות מושלמת להירגעות והחלמה

עיסוי זוגי בשבת יצירת חווית שבת עם מימד נוסף של הרמוניה, התחדשות, התחברות והנאה. לפרטים על עיסוי זוגי בבית בשבת – 050-790-1266.

עיסוי זוגי בבית בשבת

תנו לנו "לעסות" לכם את השבת – עיסוי זוגי בבית

עיסוי זוגי בבית בשבת על ידי צמד מעסים בכירים בעלי הכשרה וניסיון רב במגוון גדול של טכניקות עיסוי וטיפול. אנו נגיע לביתכם, למפגש עיסוי רפואי משולב זוגי בעל משמעות והשפעה רבת ערך גם לאחר "עונג שבת". השפעתו תלווה אתכם אל תוך השבוע החדש והיומיום שלכם.

עיסוי עד הבית בשבת מיועד להתמודדות עם מצבי מתח, אי נוחות, כאבי שרירים ופתולוגיות מוגדרות אחרות וכמובן להעניק לבני הזוג חוויה משותפת אנרגטית ומעצימה. עיסוי זוגי בבית הוא אחד מתהליכי טעינת המצברים העוצמתיים ביותר שתוכלו לאחל לעצמכם. אנו נשמח להיות שם עבורכם.

עיסוי זוגי בבית בשבת שהוא גם עיסוי רפואי

הכנו עבורכם שילוב מופלא של טכניקות עיסוי וטיפול על מנת לייצר הזדמנות מושלמת להירגעות והחלמה. אנו מתאימים את טכניקות העיסוי על פי מצבם הייחודי של בני הזוג. בהתאם למצבם אנו נבחר את אופי העיסוי שאינו בהכרח זהה לשני בני הזוג.

המתח בשרירים, ההפרעות בתפקודים פיזיולוגיים, רגשיים, תודעתיים וקוגניטיביים, המתבטאים באופן שונה מאדם לאדם מנחים אותנו בבחירת השילוב המתאים והדגשים שניתן במהלך העיסוי.

חשוב להדגיש כי גם כאשר אנו מוזמנים להעניק עיסוי זוגי לשבת, כחלק ממתנה לאירוע כזה או אחר. ללא הגדרת קושי או בעייה רפואית מראש. אנו נתקלים כמעט תמיד, בהזדמנות ליצירת הקלה והחזרת האיזון לאזורים במערכת השרירים והשלד, או במערכות פיזיולוגיות, בהן מצטברים המתחים והם מהווים מוקדי אי נוחות וכאב שלעיתים נבלעים בחיי היומיום שלכם.

כשאנו מעסים לכם את השבת, אנו פורסים עבורכם מפת רוגע ושלווה זוגית, שתשמש אתכם לימי החול הבאים.

טכניקות לדוגמא בהם אנו משתמשים עיסוי זוגי בבית בשבת

הטכניקות המשולבות בתהליך העיסוי, מבוססות על ידע רב שנים שצברנו כמעסים בכירים וכן כמטפלים בטכניקות ריפוי אלטרנטיביות נוספות.

ניתן לקרוא לעיסוי שאנו מעניקים לכם עיסוי רפואי משולב מאחר ואנו מתאימים את הטיפול באופן מדויק למצבו של כל מטופל.

מכאן כי בהיות שני בני הזוג שונים זה מזה במהות. גם הם יזכו לתהליך עיסוי המשלב את האלמנטים הטיפוליים שונים, אך המתאימים ביותר למצבם הייחודי.

לעיתים ייעשה שימוש מרובה מטכניקות העיסוי השוודי. לעיתים יושם דגש על עיסוי רקמות עמוק. במקרים רבים ישולבו אלמנטים מתוך השיאצו או הרייקי ליצירת השילוב האופטימלי עבורכם.

נזכיר כי אין כמו עיסוי זוגי בשבת כדי להעניק לחווית השבת הזוגית. מימד נוסף, חדש של הרמוניה, התחברות והנאה. ניתן להזמין עיסוי זוגי בשבת ללא ידיעת בן הזוג – עיסוי בהפתעה למתנה.

הערה: עבור עיסוי זוגי בבית הלקוח בשבת ישנה תוספת מחיר בסך 100 ש"ח (לזוג).

לפרטים על עיסוי זוגי בבית בשבת התקשרו אלינו. לינור: 050-790-1266 או אלדד: 052-886-8993. ניתן להשאיר פרטים בטופס צור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

8:00-20:00
WhatsApp
אנחנו כאן עבורכם גם בווטסאפ!