עיסוי לזוגות

עיסוי לשני בני הזוג בו זמנית – שבירת שגרה בלי לצאת מהבית

התמודדות עם מצבים רפואיים והפגת מתחים מחיי היומיום בעזרת עיסוי זוגי.

לפרטים על עיסוי לזוגות מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון – 052-8868993. נשמח להגיע גם לבית שלכם.

עיסוי לזוגות בבית הלקוח – ההזדמנות שלכם להירגעות משותפת מעומס היום יום וטעינת אנרגיה חדשה שתלווה אותכם גם זמן רב לאחר תום העיסוי הזוגי.

צמד מעסים בכירים מביאים אליכם, לביתכם, את כל הדרוש על מנת לייצר תהליך שבירת שגרה מרפא ומרענן.

עיסוי לשני בני הזוג בו זמנית – ההנאה והמקום הוא שלכם, הקשב והטיפול עלינו.

עיסוי זוגי בבית שלכם הוא מאפשר לנו גם לטפל במצבים כרוניים של כאב או מגבלות תנועה של השרירים והשלד. גם כאבים ואי נוחות מתהליך מצטבר וגם פגיעות כתוצאה מעומס פעילות פתאומי. וגם מתחים מצטברים של חיי היומיום.

עיסוי לזוגות

עיסוי לזוגות בטכניקות עיסוי מותאמות למצב

עיסוי זוגי בבית הלקוח נועד לאפשר גם לזוגות אשר אינם מצליחים "לצאת מהשגרה" שלהם, בשל אינטנסיביות היומיום. לזכות וליהנות במשותף, מתהליך משמעותי של הירגעות והתמסרות לידיהם של המעסים.

הניסיון שלנו מראה כי לצד הטיפול בפגיעות, כאבים, ואי נוחות פיזית. יש תרומה משמעותית לעיסוי לשני בני הזוג ביחד, כאשר בני הזוג שניהם או אחד מהם, חשים בהצטברות של מתחים ועומס רגשי מועקה, לעיתים לא מוסברת.

עיסוי לזוגות במצב זה הוא פתח להתחדשות, צבירת אנרגיה להמשך ההתמודדות המשותפת.

אנו מציעים לכם תהליך של חוויה משותפת בה אנו מתאימים לכל אחד מבני הזוג את סוג העיסוי המתאים לו.

שני המעסים אשר מגיעים לביתכם הם מעסים בכירים, אשר הוכשרו, הוסמכו וצברו ניסיון רב בטכניקות עיסוי וטיפול מגוונות. אנו נתאים לכל אחד מבני הזוג, את טכניקת העיסוי והטיפול.

לעיתים אף נשלב טכניקות עיסוי בתהליך, אשר ייתן מענה מיטבי להתמודדות עם המצב בו כל אחד מבני הזוג נמצא.

עיסוי לזוגות

דוגמאות לשיטות וטכניקות עיסוי בהם נטפל בעיסוי זוגות

עיסוי שוודי זוגי

עיסוי שוודי היא שיטת עיסוי בסיסית, מוכרת ופופולרית ביותר. עיסוי שוודי אשר מאפשרת להתמקד במתחים שריריים ומגבלות תנועה מצטברות ואקוטיות. העיסוי השוודי יעיל מאוד לטיפול בכאבים מקומיים שטחיים ואף לשחרור התכווצויות שרירים ומגבלות תנועתיות כרוניות.

במקרים רבים, עיסוי שוודי זוגי הוא הבסיס לעיסוי זוגות. תהליך טיפולי שבו אנו מטמיעים גם אלמנטים מטכניקות עיסוי וטיפול אחרים. על מנת להתמודד עם מצבים ייחודיים של המטופל או המטופלת.

עיסוי רפואי

עיסוי רפואי מצביע על קיומה של פתולוגיה, פגיעה או קושי שתהליך העיסוי אמור להתמודד בעיקר אתו. עיסוי רפואי ממקד את תהליך הטיפול ובחירת הטכניקות בהתאם למצבו הייחודי של המטופל.

בתהליך עיסוי לזוגות יכול להיות שרק אחד מבני הזוג חווה בעייה פתולוגית אקוטית שיש להתאים לה תהליך עיסוי רפואי. בו בזמן יכול בן הזוג השני ליהנות מעיסוי שוודי למשל.

עיסוי רקמות עמוק

טכניקת עיסוי שתפקידה לטפל ברקמות רכות עמוקות שאינן על פני השטח. מקובל מאוד לשלב בעיסוי השוודי אלמנטים מעיסוי רקמות עמוק. כאשר מקור אי הנוחות או הכאב הוא בשכבות שריריות פנימיות עמוקות יותר.

עיסוי רקמות עמוק מאפשר לטפל גם בתהליכי כיווץ שרירים מצטברים וגם לתהליכי כיווץ שרירים הגנתיים כתוצאה מטראומה.

חשוב לציין כי כאשר מדובר בעיסוי לזוגות שהמטפלים הם מעסים בכירים. שילוב הטכניקות וסגנון הטיפול ייקבע בהתאם לבקשת הלקוחות ומצבם. העיסוי הוא זוגי ואנו רואים חשיבות שלכל אחד מבני הזוג יותאם אופי הטיפול שלו.

לפרטים על עיסוי לזוגות מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון – 052-8868993. נשמח להגיע גם לבית שלכם.

8:00-20:00
WhatsApp
אנחנו כאן עבורכם גם בווטסאפ!