העיסוי שלנו

העיסוי שלנו הינו עיסוי רפואי משולב, כלומר עיסוי אשר מטרתו היא תוצאה פיזית, כגון שחרור שריר מתוח, הגמשת איברים, שיפור טווח-תנועה במפרקים ועוד, ובמהלך המבנה הטיפולי אנחנו משלבים טכניקות משיטות טיפול שונות (ומכאן שמו, עיסוי רפואי משולב). כל זאת, כמובן, נוסף על האפקט הכללי והמרגיע אשר מצופה מעיסוי קלאסי.

במילים אחרות, אנחנו באים להעניק לכם טיפול מפנק ומרגיע, אך עם ערך מוסף, ולא רק באים כדי למרוח. על מקצת משיטות הטיפול אותן אנחנו משלבים במסגרת הטיפול תוכלו לקרוא כאן.

העיסוי שלנו מתבצע על גבי מיטות עיסוי ובאמצעות שמן עיסוי איכותי – אנחנו מגיעים עם כל הציוד הנדרש: מיטת טיפולים ניידת, סדינים מבושמים, שמן עיסוי ארומטי ואף מערכת שמע ניידת. לכם נשאר רק לשכב ולהתפנק. קראו כאן כיצד להתכונן לקראת הטיפול.

משך העיסוי הסטנדרטי הינו שעה שלמה (60 דקות), אם כי לקוחות רבים מעדיפים להגדיל את משך זמן הטיפול לשעה ורבע, ואף לשעה וחצי, תוספת קטנה אשר משמעותית מאוד לתוצאות הטיפוליות: הטיפול מתבצע בקצב לאט יותר, ויש די זמן להתמקד בשריר תפוס במיוחד, או אפילו באקסטרה-טיים של עיסוי פנים צוואר וקרקפת או רפלקסולוגיה, לחוויה מושלמת.

8:00-20:00
WhatsApp
אנחנו כאן עבורכם גם בווטסאפ!